Harmonogram rekrutacji - II stopień ZiIP - studia niestacjonarne

4 stycznia

10 marca 2021

Rejestracja Kandydatów
w systemie elektronicznej rejestracji kandydatów IRK

W tym czasie należy utworzyć konto rekrutacyjne, uzupełnić wszystkie wymagane dane, wgrać zdjęcie elektroniczne, zapisać się na kierunek, wnieść opłatę rekrutacyjną w wysokości 85 zł. Indywidualny numer konta zostanie wygenerowany w systemie rekrutacyjnym. Dnia 10 marca o godz. 23.59 system zostanie zamknięty i nie będzie możliwości dodania zgłoszenia na kierunek.

Zarejestruj się: https://rekrutacjaue.ue.wroc.pl/pl/

11 marca Ostatni dzień wnoszenia opłat rekrutacyjnych
Opłata musi zostać zaksięgowana na koncie Kandydata w systemie IRK przed złożeniem dokumentów w Komisji, co oznacza konieczność pilnego wykonania przelewu, szczególnie przez osoby zarejestrowane w ostatnim dniu rejestracji. Zgłoszenia, za które nie zostaną wniesione opłaty nie biorą udziału w rekrutacji. Opłata rekrutacyjna nie podlega zwrotowi.

–
15 marca do godz. 15.00
Składanie dokumentów

Osoby zakwalifikowane powinny dostarczyć wymagane dokumenty osobiście lub przez osobę trzecią (na podstawie zwykłego upoważnienia), pocztą tradycyjną lub przesyłką kurierską. Podany termin, 15 marca oznacza datę dostarczenia dokumentów do Komisji Rekrutacyjnej, nie zaś datę wysłania przesyłki.
Zatwierdzenie list przyjętych na studia.

16 marca godz. 15.00
Ogłoszenie wyników rekrutacji na indywidualnych kontach Kandydatów w systemie elektronicznej rejestracji kandydatów IRK