Harmonogram egzaminów oraz instrukcja logowania do zespołów

Drodzy Kandydaci,

egzaminy odbędą się zgodnie z przedstawionym harmonogramem. Prosimy, abyście uważnie zapoznali się także z poniższymi informacjami oraz wiadomością, która została wysłana na Wasze konta w systemie IRK.

harmonogram_egzaminow_na_strone

• Do zalogowania się w formularzu testowym wymagane jest posiadanie loginu i hasła (dane dostępowe), które można uzyskać logując się na swoje konto w systemie rekrutacyjnym IRK.
  • Uzyskane dane dostępowe służą do logowania się do wielu formularzy testowych na różnych kierunkach (są te same dla danego kandydata).
  • Login i hasło do formularzy testowych nie jest tym samym loginem i hasłem co do systemu rekrutacyjnego.
  • Test na dany kierunek można przesłać tylko raz.

W celu zalogowania się do systemu egzaminacyjnego kandydat powinien wejść w poniższy link: https://rekrutacjaue.ue.wroc.pl/pl/profile/applications/,  a następnie w odnośnik „Dokumenty i dalsze kroki”. Twoje dane dostępowe znajdują się – do pobrania – na liście jako ostatnie.