Harmonogram rekrutacji na studia niestacjonarne II STOPNIA - 2022/2023

10 stycznia – 7 marca
2023 r.

Rejestracja Kandydatów w systemie elektronicznej rejestracji kandydatów – IRK

W tym czasie należy utworzyć konto rekrutacyjne, uzupełnić wszystkie wymagane dane, wgrać zdjęcie elektroniczne, wybrać kierunek bądź kierunki studiów,  wnieść opłatę rekrutacyjną w wysokości 85 zł. Indywidualny numer konta zostanie wygenerowany w systemie rekrutacyjnym.  7 marca 2023 r. o godz. 23:59 system zostanie zamknięty i nie będzie możliwości dodania zgłoszenia na kierunek.

8 marca 2023 r.

Ostatni dzień wnoszenia
opłat rekrutacyjnych

Opłata musi zostać zaksięgowana na koncie Kandydata w systemie IRK przed złożeniem dokumentów w Komisji Rekrutacyjnej, co oznacza konieczność pilnego wykonania przelewu, szczególnie przez osoby zarejestrowane w ostatnim dniu rejestracji. Zgłoszenia, za które nie zostaną wniesione opłaty, nie biorą udziału w rekrutacji. Opłata rekrutacyjna nie podlega zwrotowi.

od 13 lutego
do 14 marca
do godz. 14:00

Składanie dokumentów

Jeśli na indywidualnym koncie Kandydata w systemie IRK, w okienku Status kwalifikacji pojawi się informacja Zakwalifikowany/a, wówczas Kandydat zobowiązany jest dostarczyć wymagane dokumenty do Komisji Rekrutacyjnej. Dokumenty można dostarczyć osobiście, przez osobę trzecią (na podstawie upoważnienia zwykłego), pocztą tradycyjną lub przesyłką kurierską. Podany termin 14 marca 2023 r. oznacza jednak datę dostarczenia dokumentów do Komisji Rekrutacyjnej, a nie datę wysłania przesyłki. Na tym etapie dopuszczalne jest złożenie przez Kandydata w Komisji Rekrutacyjnej Zaświadczenia o ukończeniu studiów zamiast odpisu dyplomu. Odpis dyplomu ukończenia studiów należy złożyć niezwłocznie po jego otrzymaniu.

14 marca 2023 r. do
godz. 18.00

Ogłoszenie wyników rekrutacji na indywidualnych kontach Kandydatów w systemie elektronicznej rejestracji kandydatów IRK

Zatwierdzenie list przyjętych na studia.