Rejestracja kandydatów na studia ruszy 25 maja 2023

Drogie Maturzystki i Drodzy Maturzyści,

już 25 maja 2023 roku otworzymy IRK (system Internetowej Rejestracji Kandydatów). Zapiszcie sobie tę datę!
Wiemy, że doskonale poradzicie sobie z maturalnymi wyzwaniami, trzymamy więc kciuki i czekamy na Wasze zgłoszenia.

Tymczasem przypominamy, że w naszej ofercie edukacyjnej pojawiły się nowe kierunki.

Informator jest do Waszej dyspozycji – zapoznajcie się z zakresem kształcenia i perspektywami zawodowymi.
Pamiętajcie, że nasi studenci czekają niecierpliwie, byście dołączyli do kół naukowych i organizacji studenckich, w których będziecie mogli rozwijać swoje pasje i budować doświadczenie zawodowe już w trakcie studiów.
To dobry czas, aby wejść do gry i zaplanować swoją przyszłość!

Czekamy na Was i zapraszamy do założenia konta w systemie IRKa.

INFORMATOR I STOPIEŃ STUDIÓW

okladka_folder_i_st