Egzamin ze znajomości języka polskiego dla obywateli Ukrainy

Dla kandydatów, obywateli Ukrainy, którzy przybyli do Polski nie wcześniej niż 24.02.2022 r., w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium ich państwa i planują ubiegać się o przyjęcie na studia prowadzone w języku polskim, a nie posiadają certyfikatu znajomości języka polskiego wydanego przez Państwową Komisję ds. Poświadczania Znajomości Języka Polskiego Jako Obcego, na poziomie co najmniej B2, Uczelnia przeprowadzi w swojej siedzibie, dwudniowy egzamin weryfikujący znajomość języka polskiego, którego wyniki będą podstawą kwalifikacji na te studia.

UWAGA:  aby wziąć udział w egzaminie Kandydaci muszą zrobić zgłoszenie w systemie rekrutacyjnym IRK nie później niż 7 lipca.

Termin egzaminu:

8 lipca 2022- część pisemna,

9 lipca 2022- część ustna.

Informacje dotyczące miejsca i godzin egzaminu zostaną przekazane w systemie IRK.