Ruszyła rekrutacja na studia II stopnia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji

Studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w wyjątkowy sposób umożliwiają połączenie wiedzy ekonomicznej i menadżerskiej z wykształceniem inżynierskim.

Absolwenci kierunku posiadają profesjonalne kwalifikacje do pełnienia funkcji kierowniczych w innowacyjnych organizacjach ze względu na zdobytą wiedzę z zakresu zarządzania strategicznego, projektowania produktów oraz zarządzania projektami, innowacjami, wiedzą i zmianą, ale także prognozowania i symulacji oraz transferu technologii.

W ramach kierunku do wyboru jest pięć specjalności:

• przedsiębiorczość i innowatyka,
  • zarządzanie produkcją i usługami,
  • zarządzanie rozwojem,
  • zarządzanie technologią,
  • zarządzanie procesami (studia stacjonarne).
Zarządzanie i inżynieria produkcji – opis kierunku

Link do systemu elektronicznej rejestracji kandydatów IRK: https://rekrutacjaue.ue.wroc.pl/pl/

Harmonogramy rekrutacji:
Studia stacjonarne II stopnia